O firmie

Razem damy radę! 

Dowiedz się kim jesteśmy!

Firma Magic Box-Manufacturing powstała w 2011 r. Od samego początku nastawiona była na sprzedaż hurtową metalowych elementów złącznych jak i na pakowanie gotowych kompletów montażowych. Już wtedy stawialiśmy na jakość naszych produktów. Wieloletnia współpraca z zaufanymi dostawcami zaowocowała w postaci terminowości dostaw, jakości oraz bezpieczeństwa naszych wyrobów.


W sprzedaży oferujemy szeroką gamę produktów metalowych takich jak wkręty, podkładki, nakrętki, kotwy, zawiasy, obejmy, liny i wiele, wiele innych. W odpowiedzi na potrzeby rynku wyspecjalizowaliśmy się w konfekcjonowaniu tych produktów. Zajmujemy się przede wszystkim pakowaniem systemów złącznych, wkrętów, podkładek, śrub wraz z instrukcją i wszystkimi innymi elementami potrzebnymi do składania stołów, szaf, regałów, huśtawek, domków ogrodowych itp. Nasze produkty trafiają głównie do producentów z branży meblarskiej, ogrodowej i budowlanej.

Metal furniture bolts and nuts.
Praca
IMGP5014
Zaciskarka

Indywidualne podejście

Dbamy o najwyższą jakość interesów z naszymi dostawcami i odbiorcami efektem czego jest terminowość w realizacji zamówień.

Z biegiem lat powiększyliśmy powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne, zainwestowaliśmy w nowoczesne maszyny do pakowania.

Idąc z duchem czasu nie zatrzymujemy się, nasze produkty dostosowujemy do potrzeb klientów, jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania. W ostatnich latach rozszerzyliśmy współprace z kontrahentami z Niemiec, Francji, Włoch.
Na coraz bardziej wymagającym polskim i europejskim rynku z powodzeniem spełniamy oczekiwania naszych klientów. Poprzez indywidualne podejście, reagowanie na zmienne potrzeby oraz doświadczenia uzyskaliśmy wysokie standardy działania. Na każdym etapie współpracy oferujemy sprawną obsługę, przyjazną atmosferę, pomoc i opiekę techniczną.

Kontakt

Jeśli czegoś potrzebujesz napisz lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy to czego szukasz!

  • Klonowo 39, 13-230
  • Tel: 23/654 10 54
  • Tel: 516 836 551
  • E-mail: biuro@mb-m.pl